Палац культури ім. Свердлова і Агростройсервис

16 вересня 2013 р. Управління капітального будівництва Свердловської міськради Луганської області з дозволу голови комітету з конкурсних торгів (начальника управління) Петра Бєлоусова уклало угоду на 5,78 млн грн з ТОВ "Агростройсервис" на капітальний ремонт інженерних комунікацій Палацу культури ім. Свердлова.

За інформацією сайту "Наші гроші", тендер є сумнівним, оскільки єдині дві фірми-учасниці зареєстровані за однією адресою і раніше разом були співзасновниками третьої фірми. Так, згідно з тендерною документацією, ТОВ "Агростройсервис" та її єдиний конкурент ПП "Сантехсервіс" подали в своїх пропозиціях одну й ту ж адресу: м.Луганськ, вул. 1-а Цементна, 1а. За цією ж адресою зареєстрована фірма ТОВ "Завод тонізуючих напоїв "Лугатон", яку, за інформацією "Наших грошей", заснували разом засновник і керівник "Сантехсервісу" Віктор Поддубний і ТОВ "Агростройсервис". У 2012 р. замість "Агростройсервіса" співзасновником "Лугатону" став "Сантехсервіс".

Керівником і співзасновником "Агростройсервису" на момент тендеру був очільник Луганської організації політичної партії "Праведність" Сергій Козел, ПП "Сантехсервіс" – Віктор Поддубний. Як зазначають журналісти, "Агростройсервис" почало вигравати тендери з 2011 р., при чому всі – від УКБ Свердловської міськради на той самий Палац культури (загальна сума на 2013 р. – 11,14 млн грн).

Центр протидії корупції з допомогою нардепа Л.Оробець передав викладені факти до контролюючих органів. Начальник ДФІУ в Луганській обл. О.Сутягина повідомила, що перевірка порушень не виявила.

Повʼязані особи

Бєлоусов
Петро Олександрович
  • голова комітету з конкурсних торгів, начальник управління капітального будівництва Свердловської міськради Луганської області
  • Кількість справ: 1
Козел
Сергій Миколайович
  • співзасновник ТОВ «Агростройсервис», очільник Луганської облорганізації партії «Праведність»
  • Кількість справ: 1
Поддубний
Віктор Іванович
  • засновник ПП «Сантехсервіс», співзасновник ТОВ «Завод тонізуючих напоїв «Лугатон»
  • Кількість справ: 1

Джерела

ukr.aw/case/remont-sverdlovskoho-palatsu-kultury-za-6-miljoniv-rozihraly-mizh-odnohatchenkamy/