Власники нелегальних автозаправних пунктів після демонтажу комунальниками викуповують їх у посередників

Власники демонтованих київськими комунальниками нелегальних газових автозаправних пунктів (АГЗП) платять посередникам за зберігання обладнання, щоб забрати його і встановити знову. Про це пише Катерина Шаповал у своєму Facebook в описі до публікації "Нового времени".

У Києві всі окремо розміщені АГЗП у вигляді цистерн є нелегальними. За неофіційними оцінками, щомісяця київські чиновники отримують від їхніх власників близько 9 млн грн. хабарів.

За словами президента Першої київської асоціації скрапленого газу Олександра Приступова, перевіряльники з КМДА демонтують ці модулі та везуть на штрафний майданчик, звідки власник може забрати майно, заплативши за зберігання. Потім Київська служба порятунку виписує власнику два чеки: один на суму 30-40 тис грн. – на користь самої служби за демонтаж, а інший, значно більший – на користь комерційної компанії, якій рятувальники привезли модуль на зберігання. За розцінками "Київпарктранссервісу", зберігання автомобіля має коштувати 2,5-5 тис грн. на тиждень. Натомість власникам виставляють рахунки на суму від 140 тис грн. на тиждень.

Депутату Київради від "Самопомічі" Вадиму Васильчуку в Департаменті міськблагоустрою сказали, що всі демонтовані модулі повернуто власникам. А от назвати виданню фірми, які зберігають обладнання, відмовилися через конфіденційність. Проте "Новое время" дізналося про одну з них: це "Еко Газ Трейдинг" Володимира Поліщука.

Київська служба порятунку повідомила виданню "НефтеРынок", що восени 2015 року відкачкою газу з демонтованих модулів займалося ТОВ "ЕМ Комплід", а їхнім зберіганням — "Україна Бізнес Груп".

Фірму "ЕМ Комплід" зі статутним капіталом 1 тис грн. записано на Вадима Руднєва.

"Україна Бізнес Груп" зі статутним капіталом 100 грн. належить Євгену Кондрашову, директором є Олександр Требісов. У серпні 2015 року КП "Київблагоустрій" замовило цій фірмі послуги демонтажу незаконно встановлених кіосків на 4,00 млн грн. Із кінця 2015 року термін дії договору кілька разів продовжували.

Кондрашов є засновником ТОВ "Метротрейд" і ТОВ "Київ-МАФ". Останнє знаходиться по вул. Райдужна, 59-б – як і ТОВ "Теккотрейд" Миколи Кондратьєва, яке було єдиним конкурентом "Україна Бізнес Груп" на згаданому тендері комунальників.

Керівником КП "Київблагоустрій" є Іван Кліпа. Раніше він був директором севастопольського ТОВ "Карента". Засновником цієї фірми був Дмитро Білоцерковець, який після перемоги Віталя Кличка на виборах мера столиця у 2014 році очолив Департамент благоустрію КМДА. Нині Білоцерківець є нардепом від БПП і радником Кличка з питань благоустрію.

Повʼязані юридичні особи

товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 40626910
товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 38543956
товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 39312265
товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 38806443