Поплавський отримав гроші на своє шоу, котре вже було виведене з ефіру

За інформацією сайту "Наші гроші", Міністерство культури України 17 червня 2014 року уклало угоду з Міжнародним благодійним фондом "Обдаровані діти України" на проведення дитячого конкурсу "Крок до зірок". Вартість угоди склала 3,75 млн грн.

Вокально-хореографічний конкурс "Крок до зірок" проводився коштом державного бюджету і транслювався в ефірі Першого національного.

Тендер було проведено за процедурою закупівлі в одного учасника, оскільки з 2006 року авторські права на телепроект належали МБФ "Обдаровані діти України".

Керівником і засновником фонду "Обдаровані діти України" був ректор Київського національного університету культури й мистецтв, народний депутат Михайло Поплавський.

У 2013 році на проведення конкурсу виділялося 3,75 млн грн., у 2012 році — 5 млн грн., що включало оренду обладнання, послуги графіки і монтажу.

12 червня 2014 року генеральний директор НТКУ Зураб Алазанія повідомив на своїй сторінці у Facebook, що програми, які вироблялися компанією Поплавського, виведені з ефіру. Причиною стала їх незадовільна якість.

Комітет з конкурсних торгів Міністерства культури очолював Броніслав Стичинський, колишній заступник голови Київської міськдержадміністрації.

Одним з заступників міністра культури був Олександр Журавчак, який закінчив університет Поплавського та працював у ньому викладачем до призначення у Мінкульт в березні 2014 року.

Повʼязані особи

Поплавський
Михайло Михайлович
  • народний депутат України VIII скликання, Член депутатської групи "Воля народу"
  • Кількість справ: 6
Стичинський
Броніслав Станіславович
  • заступник міністра культури України з 18 березня 2013 року, голова комітету з конкурсних торгів Міністерства культури України
  • Кількість справ: 1
Журавчак
Олександр Петрович
  • заступник міністра культури України з 19 березня 2014 року
  • Кількість справ: 1

Повʼязані юридичні особи