Помічник Москаленка виграв тендер на поставку палива для армії

За інформацією сайту "Наші гроші", Міністерство оборони України 6 лютого 2015 року акцептувало пропозиції МПП "Феон" щодо постачання бензину на суму 286,06 млн грн. Тендер проведено за переговорною процедурою закупівлі у зв’язку із залученням збройних сил до захисту територіальної цілісності України, проведенням Антитерористичної операції.

Станом на 5 лютого 2015 року МПП "Феон" було зареєстроване на Вадима Кикотя. Але потім його переоформили на Сергія Ольховського, який до того значився директором при Кикоті.

Вадим Кикоть – це помічник нардепа Ярослава Москаленка. Крім того, Вадим Кикоть є директором ТОВ "Синтез", співвласником якого досі значиться нардеп Москаленко. Щодо Сергія Ольховського, то він є депутатом Вишгородської райради від "Фронту Змін".

За інформацією журналістів, до участі в переговорній процедурі закупівлі було запрошено чотирьох учасників. Пропозиції МПП "Феон" були найдешевшими тільки по половині лотів. На решту замовлення найдешевші пропозиції надійшли від "Міра Груп Інтернешнл" з Закарпатської області. Втім, з невідомих причин, ця компанія не отримала замовлення по жодному лоту.

Повʼязані особи

Ольховський
Сергій Валерійович
  • керівник МПП "Феон" до 5-го лютого 2015 року, власник МПП "Феон" після 5-го лютого 2015 року, депутат Вишгородської райради від "Фронту змін"
  • Кількість справ: 1
Кикоть
Вадим Олександрович
  • власник МПП "Феон" до 5-го лютого 2015 року, помічник народного депутата Ярослава Москаленка
  • Кількість справ: 1
Москаленко
Ярослав Миколайович
  • народний депутат України VIII скликання, член групи "Воля народу"
  • Кількість справ: 6

Повʼязані юридичні особи

інші організаційно-правові форми
ЄДРПОУ 21634795