Підприємства з групи народного депутата Ігоря Молотка контролюють теплоенергетику Шостки

Підприємства з групи народного депутата Ігоря Молотка контролюють теплоенергетику Шостки Сумської області. Про це пише Андрій Рибалка на сайті "Бюро аналізу політики".

У січні 2014 року Шосткинська міська рада уклала додаткову угоду з ТОВ "Шосткинське підприємство "Харківенергоремонт" про оренду ТЕЦ. Згідно договору орендна ставка склала 6% від вартості майнового комплексу. В той час відповідно до постанови Кабінету Міністрів України "Про Методику розрахунку орендної плати за державне майно та пропорції її розподілу", орендна ставка має складати не менше ніж 16%. Таким чином втрати бюджету складають близько 3 млн. грн. в рік.

Засновниками ТОВ ШП "Харківенергоремонт" є КП "Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства" та ТОВ "Шосткаенерго-Т", беніфеціарними власниками, якого є Івченко Олександр та Андрій Комар. Згідно даних сайту Верховної Ради Комар Андрій Іванович є помічником народного депутата Ігоря Молотка.

Існує підприємство із співзвучною назвою – ТОВ "Харківенергоремонт-Т". Його власниками за інформацією журналістів були Молоток Ігор Федорович, дві його кіпрські компанії та Івченко Олександр, Ковальов Дмитро, Ляшенко Віктор і Мозолевський Віктор. Останній є помічником народного депутата Ігоря Молотка.

За результатами відкритих торгів 21 грудня 2015 року Управління капітального будівництва Шосткинської міської ради уклало з ТОВ "Вант" ЛТД договір на виконання робіт по реконструкції котельні №3 по вул.Воронізька,38 та теплових мереж по вул. Горького в м. Шостка. Сума угоди склала 7,31 млн гривень. Кошти виділено з державного бюджету.

При цьому була відхилена пропозиція конотопської фірми "Бухтерсервіс", яка була дешевшою на півмільйона. Тендерний комітет засумнівався у фінансовій спроможності конотопчан та звернув увагу на відсутність довідки про гарантійний термін виконання робіт.

Засновниками ТОВ "Вант" ЛТД за інформацією журналістів були Молоток Федір Петрович, Комар Лариса Іллівна та лондонська фірма "Ескамакс Інвестментс Лімітед", засновником якої є Комар Андрій Іванович..

При цьому незважаючи на державне фінансування ремонту, роботи по реконструкції котельні №3 по вул.Воронізька, 38 та теплових мереж по вул. Горького були включені до інвестиційної програми ТОВ ШП "Харківенергоремонт" на 2014-2015 роки, вартість яких є складовою тарифу енергопостачання.

Повʼязані особи

Комар
Андрій Іванович
  • засновник "Ескамакс Інвестментс Лімітед", помічник народного депутата Ігоря Молотка, бенефіціарний власник ТОВ "Шосткаенерго-Т"
  • Кількість справ: 1
Молоток
Федір Петрович
  • засновник ТОВ "Вант" ЛТД, батько народного депутата Ігоря Молотка
  • Кількість справ: 1

Повʼязані юридичні особи

товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 23047599
товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 39503301
товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 34113412