Бандуров поручився за фірму помічника, яка не виконала заплановані роботи

владні зловживання : махінації з бюджетними коштами

За інформацією сайту "Наші гроші", гроші отримані Україною за Кіотським протоколом на енергозберігання в Запорізькій області освоює фірма Сергія Грачова, депутата Запорізької облради, колишнього заступника губернатора Олександра Пеклушенка та нинішнього керівника передвиборчого штабу Володимира Бандурова.

В 2009 році Україна отримала від Японії майже 5 млрд. грн., продавши останній свої квоти на викиди парникових газів. Кошти мали підти виключно на енергозберігаючі проекти, в тому числі і на утеплення шкіл, лікарень, дитячих садків. Головнмй розпорядником коштів в Україні стало ДП “Держекоінвест”. Держпідприємство визначило генпідрядниками дев’ять фірм, які мали утеплити близько 800 закладів. Серед фірм було і ТОВ “Союз 2007” з трьома десятками об’єктів, більшість яких в Запорізькій області.

Ремонтувати об’єкти в регіоні “Союз 2007” взяло субпідрядником запорізьке ТОВ “Сім-білдінг” за яку поручився особисто нинішній нардеп Володимир Бандуров та публічно заявляв про це.

За однією адресою з “Сім-білдінг” прописане також “Гранд-авто”. До 2015 року ТОВ "Сім-білдінг" одноосібно володіла Анна Єременко, тепер фірма називається ТОВ "ПМК-21", а її власником є Тимофій Панфілов. До 2011 року серед власників “Гранд-авто” значився особисто Сергій Грачов, частку якого потім  переоформили на ТОВ “Глобал сім”. Цією фірмою протягом 2006-2010 років керував та володів Грачов. Нині “Глобал сім” перереєстровано на Вікторію Грачову.Діяльність ТОВ "Гранд-авто" було припинено в липні 2016 року, а замість нього створено ТОВ "Гранд-авто 2016".

Разом з цим, керівники низки установ жаліються на неякісні роботи або ж в взагалі вказують на незавершеність робіт. Наразі законність використання коштів за Кіотським протоколом перевіряє прокуратура.