Дружина Андрія Шипка під виглядом реконструкції збудувала клубну п’ятиповерхівку

ТОВ “Виробничо-комерційна фірма "Б.Е.С.Т." під виглядом реконструкції старого будиночку збудувала п’ятиповерховий клубний будинок в історичній частині Дніпропетровська. Про це пише Ольга Фоменко у "БюроUA".

У 2012 році міськрада дозволила ВКФ "Б.Е.С.Т." провести проектні роботи і реконструювати старий одноповерховий будинок на вул. Комсомольська,62. Об’єкт реконструкції розташований у межах історичного ареалу №1 – "Історичний центр міста, 1770-1950 рр."

У містобудівельних обмеженнях зазначено, що максимально допустима висота будівництва – три поверхи. Але як констатує автор, через три роки зведено не 3, а 5 поверхів. Відомо, що забудовник вже почав продавати у новобудові квартири.

Для відводу поверхневих вод забудовник мав зробити водоприймальні лотки і, якщо буде необхідність, дощову каналізацію. Але станом на 24 грудня 2015 року ці роботи не були виконані. Після кожного дощу у дворі довго стоїть вода, яка йде в підвали будинку 62-а.

Як зазначають журналісти “Наших грошей”, у 2006-2012 рр. співвласником фірми "Б.Е.С.Т." був тодішній депутат Дніпропетровської міськради Олександр Шипко, брат нардепа Андрія Шипка, також у засновниках до 2011 р. значився його брат Олексій. З 2013 року засновниками фірми "Б.Е.С.Т." значаться Ірина Шипко, Олександр Язєв, Григорій Четверик і Тетяна Чернобривенко. Ірина Шипко є дружиною народного депутата Андрія Шипка. Співвласник компанії "Б.Е.С.Т." Григорій Четверик був помічником нардепа Шипка у парламенті 7-го скликання.

Повʼязані особи

Четверик
Григорій Григорович
  • засновник і бенефіціарний власник ТОВ ВКФ "Б.Е.С.Т." з 2013 року, помічник народного депутата Андрія Шипка у парламенті 7-го скликання.
  • Кількість справ: 1
Шипко
Андрій Федорович
  • народний депутат України VIII скликання, Голова підкомітету з питань законодавчого забезпечення розвитку фармації, здійснення фармацевтичної діяльності, доступності ліків, виробництва та обігу виробів медичного призначення, розвитку сучасних медичних технологій Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я, Член депутатської групи "Партія "Відродження" колишній співзасновник ТОВ "Металтрейд"
  • Кількість справ: 2

Повʼязані юридичні особи

товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 23943556