Кацуба передав озеро в оренду без проведення земельних торгів

Господарський суд Харківської області визнав недійсним договір оренди земельної ділянки водного фонду площею 8,5 га у Дергачах, який місцева районна державна адміністрація уклала з ТОВ "Сігур". Таке рішення суд прийняв 2 червня 2015 року.

У суді прокурор заявив, що передача ділянки та озера відбулось без проведення земельних торгів, що є порушенням законодавства. Крім того, пізніше РДА видала дозвіл фірмі на риборозведення, хоча Земельний кодекс відносить такі дії до повноважень обласної державної адміністрації.

Суд встановив, що у 2007 році земельна ділянка була надана приватникам для створення зони відпочинку. Але у 2010 році, були внесені зміни: слова "для створення зони відпочинку" замінили словами "для товарного риборозведення".

В тому ж році було прийнято розпорядження Дергачівської РДА, котрим затверджувався проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, а також передачу в оренду на 25 років ТОВ “Сігур” земельної ділянки водного фонду загальною площею 8,5000 га. А через два роки між фірмою та РДА був підписаний відповідний договір. Всі ці документи суд визнав недійсними.

ТОВ "Сігур" належить харків’янам Ладі Кривоносовій, Юрію Жиленкову та Олександру Рогачову. Головою Дергачівської РДА з 2007 року по 2012 рік був теперешній народний депутат Володимир Кацуба.

Повʼязані особи

Повʼязані юридичні особи

товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 32334759