Фірма Анатолія Денисенка на півмільйона завищила вартість будівництва водопроводу в Комсомольському

За інформацією сайту "Наші гроші", Державна фінансова інспекція в Харківській області знайшла завищення вартості робіт з будівництва оборотних систем виробничого водопостачання та повторного використання води в смт Комсомольський, які виконувало ТОВ "Індастріал Білдінг Груп".

КП "Комунальник" Зміївського району Харківської області 10 жовтня 2012 року за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ "Індастріал білдінг груп" на будівельні роботи вартістю 25,66 млн грн. Йшлося про будівництво оборотних систем виробничого водопостачання, а також системи послідовного і повторного використання води. У тому числі води, що надходить від інших підприємств у смт. Комсомольське. Під час проведення ревізії ДФІ встановлено, що підрядник завищив вартість будівельних робіт на суму 543 тис грн., включивши до актів виконаних робіт матеріалів в більшій кількості, ніж фактично поставлено замовнику. Мова йде про 505 м п поліетиленових труб та 1651 кубометрів піску.

Крім того, з ухвали Жовтневого райсуду міста Харкова відомо, що на початку 2015 року міліція відкрила справу проти посадових осіб КП "Комунальник" та "Індастріл білдінг групп" за підозрою у вчиненні ними кримінальних правопорушень. За даними міліції, ТОВ "Індастріал білдінг груп" не мало виробничих потужностей, щоб самостійно виконувати замовлені обсяги робіт. Для виконання будівельних робіт приватники залучали субпідрядні організації, які мають ознаки фіктивних підприємств та використовувалися для незаконної конвертації грошових коштів і безпідставного формування податкового кредиту з ПДВ.

Як стверджують журналісти, за період з листопада 2012 року по листопад 2013 року в Комсомольському було виконано робіт на суму 8,13 млн грн.  Передбачені договором роботи в повному обсязі не виконані, хоча офіційно за документами вони завершені і мають бути оплачені. Залишок не сплаченої суми складає понад 16 млн. грн.

За даними слідства, вірогідна сума збитків, завданих державі в наслідок протиправної діяльності керівника ТОВ "Індастріал білдінг груп" складає 3,85 млн. грн.

За інформацією журналістів, засновниками ТОВ "Індастріал білдінг груп" є Владислав Кутовий та ТОВ "Спецстроймонтаж-Інтер" і ТОВ "Спецбудмонтаж-Інвест". Співвласниками обох компаній є народний депутат Анатолій Денисенко та Віктор Кулик.

Повʼязані особи

Денисенко
Анатолій Петрович
  • учасник житлового кооперативу "Авантаж" у 2008 році, людина з таким же прізвищем та ініціалами стала народним депутатом України VIII скликання
  • Кількість справ: 2

Повʼязані юридичні особи

комунальне підприємство
ЄДРПОУ 32572536
товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 36817280
товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 36457242
товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 36457181