МНС Балоги провело необґрунтований тендер "в одного учасника" за завищеною ціною

За інформацією сайту "Наші гроші", Міністерство надзвичайних ситуацій України 12 квітня 2012 року уклало угоду з ТОВ "Х’юлетт-Пакард Ю.Ей" на послуги з науково-дослідних конструкторських робіт по створенню дослідного зразка програмно-апаратного комплексу системи екстреної допомоги населенню за єдиним телефонним номером 112. Вартість угоди склала 368,56 млн грн.

Торги проведено за процедурою закупівлі "в одного учасника", що обґрунтовується необхідністю вкластись в стислі терміни до Євро-2012. Як повідомляв міністр надзвичайних ситуацій Віктор Балога, в травні мали бути відкриті пункти екстреного виклику "112" в Києві, Донецьку, Харкові та Львові, де проходили футбольні матчі.

Перед вибором підрядника МНС зверталось до ТОВ "БМС Консалтинг" та ТОВ "Siemens Enterprise Communications". Представництво міжнародної корпорації не надало свою цінову пропозицію. Українська компанія запропонувала виконати роботи за 240 млн грн. Однак МНС обрало пропозицію, дорожчу на 139 млн грн. Пояснень цього вибору в обґрунтуванні закупівлі нема.

Повʼязані особи

Балога
Віктор Іванович
  • Міністр надзвичайних ситуацій Ураїни у 2010-2012 рр., народний депутат України IV, VII-VIII скликань
  • Кількість справ: 3

Повʼязані юридичні особи

орган державної влади
ЄДРПОУ 37535001
товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 36529877