Труби від Інко-Профіт для Чорноморнафтогазу

7 жовтня 2013 р. ПАТ "ДАТ "Чорноморнафтогаз" з дозволу голови комітету з конкурсних торгів (начальника відділу забезпечення роботами, послугами та матеріально-технічними ресурсами) Сергія Врублевського уклало угоду на 6,70 млн грн з ТОВ "Інко-Профіт" на закупівлю обсадних труб.

За інформацією сайту "Наші гроші", тендер є сумнівним, оскільки з семи компаній до торгів допустили дві, при чому через невідповідність документації відкинули чотири дешевші пропозиції, в тому числі від "Інтерпайп Україна" за відсутність довідки, що підтверджує виробництво труб в межах одного підприємства. Єдиним допущеним до участі конкурентом стало ТОВ "Євроінвестстрой". Засновниками "Інко-Профіту" на момент тендеру були Андрій Лябогов, Володимир Телевной та Дмитро Закора (останній також очолював компанію). Як зазначають журналісти, з 2009 по 2013 рр. фірма "Інко-профіт" виграла в системі "Нафтогазу України" замовлень на 133,83 млн грн.

Центр протидії корупції з допомогою нардепа Л.Оробець передав викладені факти до контролюючих органів. За результатами перевірки ДФІУ з’ясувала, що документація допущених до торгів фірм теж не відповідала вимогам (тобто закупівлю слід було скасувати і провести за новою процедурою) і передала матеріали до СБУ і прокуратури. Раніше голова територіального відділення АМКУ в АР Крим В.Бєляєв повідомив, що підстав для перевірки немає.

Повʼязані особи

Закора
Дмитро Юрійович
  • засновник і керівник ТОВ «Інко-Профіт»
  • Кількість справ: 1
Врублевський
Сергій Володимирович
  • голова комітету з конкурсних торгів, начальник відділу забезпечення роботами, послугами та матеріально-технічними ресурсами ПАТ «ДАТ «Чорноморнафтогаз»
  • Кількість справ: 1

Повʼязані юридичні особи

ЄДРПОУ 30775227