Дорогу від будинку Ківалова до спа-центру відремонтували 2 за мільйони гривень

Управління дорожнього господарства Одеської міськради 31 травня 2012 року за результатами тендеру уклало з ТОВ "Ростдорстрой" угоду на проведення ремонту однієї з міських доріг на суму 2,05 млн грн. Планувалося зробити капітальний ремонт Берегової дороги на ділянці від будинку № 2/А по вулиці Красних Зорь до будинку № 90 по вулиці Новоберегова.

Проте потім з’ясувалося, що ремонт планувався на дорозі між "палацом Ківалова" та рятувальною станцією родини Круків. Одеські журналісти з’ясували, що ця земельна ділянка рішенням міськради наприкінці 90-х була закріплена за Одеською Національною юридичною академією, а пляж пізніше – передана на баланс Міжнародного гуманітарного університету. Президентом обох навчальних закладів, державного ОНЮА та приватного МГУ, є народний депутат від Партії Регіонів Сергій Ківалов. На цій же вулиці стоїть напівкругла восьмиповерхова засклена будівля, яка, за інформацією місцевих ЗМІ, по документах проходить як "берегозахисний комплекс з рятувальною станцією". Цю ділянку орендувало ТОВ "Томатекс", чиї власники сховані в офшорах, що, за словами журналістів "Наших грошей", контролюються нардепами Юрієм Круком та Василем Хмельницьким.

Відстань між двома крайніми точками ремонтованої дороги складала не більше 500 метрів. Таким чином ремонт полотна коштував 4,10 млн. грн./км. Одеське ТОВ «Ростдорстрой» засновано віргінським офшором "Сайдлейк інтернешнл лімітед".

Повʼязані особи

Ківалов
Сергій Васильович
  • почесний президент Національного університету "Одеська юридична академія" та Міжнародного гуманітарного університету
  • Кількість справ: 5
Хмельницький
Василь Іванович
  • народний депутат України III-VII скликань, власник групи компаній UDP і банку "Хрещатик"
  • Кількість справ: 2
Крук
Юрій Борисович
  • контролер ТОВ "Томатекс" за словами журналістів сайту "Наші гроші"
  • Кількість справ: 1

Повʼязані юридичні особи

товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 30873899
товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 33658865