Інститут безпеки життєдіяльності вдвічі підняв ціну навчання

28 серпня 2013 р. Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань з дозволу голови комітету з конкурсних торгів (заступника директора виконавчої дирекції Фонду) Петра Сливкіна уклав угоду на суму 17,91 млн грн з ТОВ "Інститут безпеки життєдіяльності" на проведення навчання з питань охорони праці спеціалістів з охорони праці.

За інформацією сайту "Наші гроші", тендер є сумнівним, оскільки ціна порівняно з попереднім роком зросла вдвічі, а засновником фірми-переможця на момент тендеру була профспілка "Соціал", яку на той час очолював посадовець замовника – заступник директора виконавчої дирекції Фонду соцстраху Станіслав Богданов.

Центр протидії корупції з допомогою нардепа В.Чумака передав викладені факти до контролюючих органів. Голова АМКУ В.Цушко заявив, що у викладених фактах відсутня інформація про антиконкурентні домовленості. У той же час ДФІУ за результатами перевірки повідомила, що процедурних порушень виявлено не було, але при цьому в тендерному комітеті замовника були виявлені представники профспілки "СОЦІАЛ" Валентина Фоменко та Сергій Таровик.

Перший заступник Генпрокурора М.Голомша повідомив, що перевірка із залученням ДФІУ підтвердила зв’язок між фірмою-переможцем і посадовими особами замовника, скориставшись яким останні заволоділи 1,15 млн грн державних коштів. 19 червня 2014 р. за виявленими фактами було внесено відомості до реєстру досудових розслідувань. Пізніше, втім, Прокурор м.Києва С.Юлдашев поінформував ЦПК, що 26 лютого 2015 р. слідчий СУ ГУМВС України в м.Києві О.Жигун закрив кримінальне у зв’язку з відсутністю складу злочину. В.о. прокурора м.Києва О.Валендюк і Міністр внутрішніх справ А.Аваков підтвердили, що справу закрили легітимно.

Повʼязані особи

Сливкін
Петро Іванович
  • голова комітету з конкурсних торгів, перший заступник директора виконавчої дирекції Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань
  • Кількість справ: 1
Богданов
Станіслав Геннадійович
  • голова профспілки «СОЦІАЛ», заступник директора виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань
  • Кількість справ: 1
Фоменко
Валентина Сергіївна
  • заступник голови тендерного комітету, начальник контрольно-ревізійного управління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, член профспілки "СОЦІАЛ"
  • Кількість справ: 1
Таровик
Сергій Володимирович
  • член тендерного комітету, начальник управління організації профілактичних заходів та страхових експертиз Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, член профспілки "СОЦІАЛ"
  • Кількість справ: 1

Джерела

ukr.aw/case/fond-sotsstrahu-dav-rekordni-18-miljoniv-na-navchannya-firmi-do-yakoji-prychetnyj-odyn-z-kerivnykiv-fondu/