Ірина Констанкевич застосувала непрямий підкуп виборців

За інформацією громадянської мережі ОПОРА, кандидатка у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 23 Ірина Констанкевич почала передвиборну агітацію, використовуючи благодійний фонд "Тільки разом", в якому займає посаду заступниці голови правління. 14 червня 2016 р. спостерігач ОПОРИ зафіксував появу білборду з елементами передвиборної агітації, а саме: фото кандидата у народні депутати України Ірини Констанкевич, гасло політичної партії "Тільки разом змінимо життя на краще!", зазначення 23-го виборчого округу та логотип благодійного фонду "Тільки разом". За законодавством в час фінансування передвиборної агітації кандидатам у депутати заборонено використовувати інші кошти, крім коштів виборчих фондів. А станом на 14 червня ні до ЦВК, ні до Маневицької ОВК не надходило інформації про відкриття виборчого фонду кандидаткою у 23-му виборчому окрузі І.Констанкевич.

Раніше, 9 червня 2016 р., за інформацією ОПОРИ, у селищі Маневичі на Волині представники благодійного Фонду "Тільки разом" зустрілися із батьками обдарованих школярів щоб вручити путівки до табору відпочинку "Артек‒Буковель". На події була присутня І.Констанкевич, яку представниця фонду "Тільки разом" Надія Борисюк представила як кандидатку в народні депутати. Прямої агітації кандидат не здійснювала та особисто путівок не вручала, втім участь у цьому заході кандидатки в нардепи та керівниці благодійного фонду можна трактувати як непрямий підкуп виборців.

Раніше напередодні позачергових виборів до Верховної Ради, 3 жовтня 2014 р., І.Констанкевич вручила студентам грошові сертифікати від імені вищезгаданого благодійного фонду. Такі дії мають ознаки непрямого підкупу виборців.

Повʼязані особи

Констанкевич
Ірина Мирославівна
  • кандидатка у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 23 від "Українського об’єднання патріотів "УКРОП", заступник голови правління фонду "Тільки разом"
  • Кількість справ: 1