Мійльйони "Укрнафти" перевели в офшорну компанію

  • махінації на безтендерних держзакупівлях: розтрата

За інформацією Сергія Лещенка, 2014 р. "Укрнафта" уклала договори з ПАТ "Карпатське управління геофізичних робіт" ("КУГР") на суму 337 млн грн. на "створення геолого-тематичної продукції щодо розробки родовищ вуглеводів на території Дніпровсько-Донецької западини". Після цього 06 лютого 2014 р. ПАТ "КУГР" в особі голови правління В.Кіселя переуклало договір з компанією ТОВ "Уністрой" в особі Ю.Єйви для виконання тих же самих геологічних робіт. Крім цього, у той самий день "КУГР" підписала договір з "Уністрой" на поставку 40 тис тон нафтопродуктів вартістю 600 млн грн, а в якості передоплати перерахували 337 млн грн на рахунок "Уністрою" за постачання нафтопродуктів у майбутньому.

16 червня 2014 р. "КУГР" та "Уністрой" розірвали угоду за згодою сторін, втім акти про виконання робіт "Уністроєм" підписали.

У 2015 р. державна податкова інспекція Івано-Франківської області в ході досудового розслідування не виявила фактичного руху робіт/послуг від "Уністрою", "підприємства, що має ознаки фіктивності", на адресу "КУГР". Засновниками "Уністрою" є компанії з Багам, Вірґінських островів та Белізу.

 

 

Повʼязані особи

Кісель
Володимир Васильович
  • керівник ПАТ "Карпатське управління геофізичних робіт"
  • Кількість справ: 1

Повʼязані юридичні особи

відкрите акціонерне товариство
ЄДРПОУ 00135390
публічне акціонерне товариство
ЄДРПОУ 00138827
товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 32581996