Родина Юрія Бойка володіє ділянками, призначеними під облаштування колективних садів.

Згідно з інформацією сайту "Наші гроші", на дружину голови фракції «Опозиційного Блока» Юрія Бойка записано 2,65 га землі у с Вишеньки, що в 10-ти кілометрах від Києва. За даними кадастру, Віра Бойко має у приватній власності п’ять земельних ділянок загальною площею 1,50 га. Ще одна ділянка на 1,15 га вздовж берега Дніпра перебуває у неї в оренді. Згідно з даними Публічної кадастрової карти, орендована ділянка має призначення «сінокосіння й випасання худоби».

Зазначені вище земельні ділянки розташовані в межах 7,96 га, на які свого часу була оформлена оренда у ТОВ «Ексімгруп Лімітед». За інформацією програми «Знак оклику», компанія отримала землю у 2001 році від Гнідинської сільської ради. В межах прибережної зони нібито мали облаштувати колективні сади, однак натомість на території дачного кооперативу почалася забудова приватними будинками, вихід до Дніпра для місцевих мешканців перекрили.

Повʼязані особи

Бойко
Юрій Анатолійович
  • народний депутат ВР України 8-го та 9го скликання від партії "Опозиційний Блок", кандидат на пост Президента України 2019 року
  • Кількість справ: 15

Повʼязані юридичні особи

товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 21595204