Між Одеським припортовим заводом і австрійською Antra GmbH був підписаний контракт про поставку газу для переробки в обмін на карбамід і аміак

За інформацією журналістів Ліга.net, між Одеським припортовим заводом і австрійською компанією Antra GmbH був підписаний договір про поставку цією компанією газу для переробки в обмін на карбамід і аміак. Antra GmbH рінаше ніколи не займалася поставками газу і експортом хімічної продкції. За декілька днів до підписання контракту компанія створює власний сайт. 90% акції Antra GmbH належить швейцарській Universal Exports Holding AG. Керівником Universal Exports Holding AG з середини 2015 р. є мешканка Вінниці Юлія Сурніна.

До травня 2015 р. Antra GmbH називалася System Actives GmbH і спеціалізувалася на телекомунікаціях. Її власником був Леонід Марчук, який є кінцевим бенефіціаром українського газового трейдера Транс-Газ Бюро. Транс-Газ Бюро брало участь у тендерах на поставку газу Об’єднаній гірничо-хімічній компанії і Східному гірничо-збагачувальному комбінату, які знаходяться під контролем Миколи Мартиненка. Переможцем цих торгів в травні 2015 р. стала компанія Енерджі Трейд Груп, а Транс-Газ Бюро у всіх випадках виступала її єдиним конкурентом.

Повʼязані особи

Повʼязані юридичні особи

ЄДРПОУ None
ЄДРПОУ None
державне підприємство
ЄДРПОУ 36716128
публічне акціонерне товариство
ЄДРПОУ 00206539
товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 37634827