Передвиборчий ремонт дитсадка для Жванії коштує як три дитсадки на Західній Україні

За інформацією сайту "Наші гроші", 6 вересня 2012 р. Біляївська міськрада Одеської області за результатами тендеру уклала угоду з ТОВ “Білд-про” на реконструкцію будівлі казарми під дитячий садок на 150 місць в м. Біляївка. Вартість угоди склала 32,23 млн грн.

За інформацією журналістів це будівництво ведеться в рамках програми “Народний бюджет”, ініційованого Партією регіонів. Також в рамках цієї програми в Одеській області ремонтувалися об’єкти соціальної сфери за кошти місцевих і державного бюджетів.

Одним з кураторів «Народного бюджету» є народний депутат Давід Жванія, який балотується до парламенту за підтримки Партії регіонів в окрузі №140, центром якого є Біляївка.

Засновником ТОВ “Білд-про” є Вадим Теплицький. Він також є директором будівельної компанії “Берег-Жилстрой” з групи “Берег” народного депутата Олега Радковського, який балотується за списком "Батьківщини" на непрохідному 120-му місці.

Реконструкція дитсадка в Біляївці є найдорожчою серед замовлених робіт по дитсадкам в Україні літа 2012 року.

За кошти, виділені на передвиборчу реконструкцію одного одеського дитсадка, на Західній Україні було замовлено будівництво та реконструкцію трьох дитсадків. Відповідні угоди на загальну суму 32,65 млн грн. було укладено 6-7 вересня, тобто одночасно з одеським тендером.

Головне управління регіонального розвитку та будівництва Івано-Франківської облдержадміністрації замовило реконструкцію дитячого садка в селі Гвіздець Коломийського району вартістю 16,60 млн грн. ТОВ “Рембудкомінвест” має до кінця 2014 року зробити з дитсадка, розрахованого на 280 місць, зробити дитсадок на 120 місць та спальний корпус на 80 місць для дівчаток школи-інтернату.

Також Івано-Франківська ОДА за 2,69 млн грн. замовила ПМП “Оріон” будівництво дитячого садка на 40 місць в присілку Довга, с.Верхній Ясенів, Верховинський р-н. Роботи треба виконати до кінця 2014 року.

Сокільницька сільрада Пустомитівського району Львівської області замовила ТОВ “Західенергомонтаж” будівництво дошкільного навчального закладу на 75 місць за 13,35 млн грн. Роботи треба виконати до кінця 2013 року.

Центр протидії корупції за допомогою нардепа Лесі Оробець передав викладені факти до контролюючих органів.

Прокурор Одеської області Галкін О.Б. переспрямував звернення нардепа на місцеву держфінінспекцію. У листі від 31.03.2014 р. в.о. Голови ДФІ України Костюшко В.В. повідомив, що в даній справі УБОЗ ГУМВС у Одеській області здійснює кримінальне провадження, під час якого було проведено перевірку та виявлено низку порушень, інформація про які долучена до матеріалів справи.

Прокуратура Одеської області повідомила, що слідчий відділ Біляївського РВ ГУМВС в Одеській області в особі заступника начальника О.О. Проценко, ухвалив постанову про закриття кримінального провадження. Однак, завдяки зверненню журналістів прокуратурою Одеської області її скасовано. Досудове розслідування проводилось за фактами, передбаченими в ч.2 ст. 364 КК України (санкція статті передбачає, зокрема, до 6 років позбавлення волі).

Прокурор Одеської області Говда листом повідомив, що досудове розслідування відносно переможця торгів ТОВ “БІЛД-ПРО” та заступника голови Біляївської міської ради закрито у зв’язку з відсутністю складу злочину. Фінансові порушення, допущені обома сторонами під час досудового розслідування усунуті. ТОВ “БІЛД-ПРО” відшкодувало збитків на суму 40,38 тис. гривень. Відносно посадових осіб Біляївської міської ради складено два протоколи про адміністративні правопорушення.

Повʼязані юридичні особи

товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 35405235