Прайм Сістемс помічника Сергія Гриневецького будує дитсадок

16 червня 2014 р. Августівська сільрада Біляївського району Одеської області з дозволу голови комітету з конкурсних торів (голови Августівської сільради Біляївського району Одеської області) Світлани Ворник уклала угоду на 13,68 млн грн з ТОВ "Прайм Сістемс" на будівництво дитсадка у с. Котовка.

За інформацією сайту "Наші гроші", тендер є сумнівним, оскільки фірма-переможець була створена помічником нардепа (від ПР) за місяць до оголошення про торги, хоча за вимогами пропозиції могли подавати лише фірми, які вже виконували аналогічні замовлення. "Прайм Сістемс" була заснована Ігорем Богомоловим (помічником нардепа ПР Сергія Гриневецького, обраного в Одеській обл. від Народної партії Володимира Литвина) та Людмилою Богомоловою. Єдиним конкурентом на торгах виступило ТОВ "Маліона" Олега Целовальникова, який, як зазначають "Наші гроші", керує також ТОВ "Вірамакс-Україна". На користь цього припущення журналістів говорить той файт, що ТОВ "Маліона" вказало у протоколі розкриття пропозицій номер телефону "Вірамакс-Україна".

Тендер на дитсадок у Котовці проводився вдруге, оскільки у лютому 2014 р. в ньому взяло участь лише ТОВ "Альтернативні енергетичні системи", співзасновниками якого, за даними "Наших грошей", були Наталія Муріна і Людмила Богомолова, і яке було зареєстроване за тією ж адресою, що і "Прайм Сістемс". Керівником ТОВ "Альтернативні енергетичні системи є Андрій Мурін.

Центр протидії корупції з допомогою нардепа В.Чумака передав викладені факти до контролюючих органів. МЕРТ в результаті перевірки підтвердило факт невідповідності фірми-переможця вимогам тендеру, а також виявило ряд інших порушень. Прокурор Одеської області Андрій Приз повідомив, що за результатами перевірки було внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактом вчинення посадовими особами ТОВ "Праймс Сістемс" замаху на заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм майном в особливо великих розмірах, за ознаками ст. 15, ст. 191 ч. 5 ККУ.

Повʼязані особи

Ворник
Світлана Олександрівна
  • голова комітету з конкурсних торів, голова Августівської сільради Біляївського району Одеської області
  • Кількість справ: 1
Богомолов
Ігор Геннадійович
  • співзасновник і директор ТОВ «Прайм Сістемс», помічник нардепа від ПР Сергія Гриневецького
  • Кількість справ: 1

Повʼязані юридичні особи

ЄДРПОУ 37476381