"Укравтодор" і ТОВ "ДОР-Строй" розіграли між собою тендер на ремонт доріг

5 жовтня 2012 року служба автомобільних доріг у Кіровоградській області з дозволу голови комітету з конкурсних торгів (заступника начальника з експлуатаційного утримання автодоріг) В’ячеслава Гришина уклала угоду на 10,89 млн грн з ТОВ "ДОР-Строй" на поточний ремонт 4 км автодороги Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знам’янка.

За інформацією сайту "Наші гроші", тендер є сумнівним, оскільки раніше до складу засновників фірми-переможниці входила дружина керівника "Укравтодору", а ділянка дороги, що підлягає ремонту, проходить через смт Новоархангельськ, де народився керівник "Укравтодору", і отримує непропорційно велике фінансування. Так, до призначення Володимира Демішкана керівником "Укравтодору" в 2010 році до складу засновників "ДОР-Строю" входили його дружина Ірина та Ігор Мездрін, син першого заступника Демішкана в "Укравтодорі" Миколи Мездріна. Як з’ясували журналісти Forbes, у 2010 році Демішкана було призначено керівником “Укравтодору”, і за інформацією журналістів “Наших грошей”, в 2010 році було виділено 201,1 млн грн на ремонт 53,62 км дороги, яка поєднувала Новоархангельськ з Уманню та Кіровоградом, що в півтора рази більше ніж за два роки виділили коштів на ремонт траси М-12 Стрий - Тернопіль - Кіровоград - Знам’янка, довжиною в тисячу км. Як повідомляють журналісти, за період з 2011 по 2012 рр. ТОВ “ДОР-Строй” отримало підрядів від “Укравтодору” на суму 514,81 млн грн, а також ТОВ “ДОР-Строй” було засновником ТОВ “Юнікобуд”, яке за цей період отримало 357,21 млн грн на ремонт доріг.

Центр протидії корупції за допомогою нардепа Оробець передав викладені факти до контролюючих органів. Перший заступник голови ДФІУ В.Костюшко повідомив, що під час закупівлі порушень не виявлено. Начальник ДФІУ в Кіровоградській області Солтисюк відповів, що перевіркою виконання ТОВ “ДОР-Строй” робіт на замовлення Служби виявлено порушень на суму 1,5 млн грн, а також матеріали ревізії направлено до прокуратури Кіровоградської області.

Повʼязані особи

Гришин
Вʼячеслав Віталійович
  • заступник начальника з експлуатаційного утримання автодоріг служби автомобільних доріг у Кіровоградській області, голова комітету з конкурсних торгів
  • Кількість справ: 1
Костюшко
Віктор Васильович
  • співзасновниця ТОВ “ДОР-Строй” до 2010 року
  • Кількість справ: 1