Городоцька лікарня замовила будівництво фірмі з “тендерним напарником”

За інформацією сайту “Наші гроші.Львів”, 10 березня 2015 р. Городоцька центральна районна лікарня з дозволу голови комітету з конкурсних торгів, завідувача інформаційно-аналітичним відділенням Михайла Лабецького уклала договір на 32,8 млн грн із ТОВ БРП “Технобуд” на добудову терапевтичного корпусу на 50 ліжок до існуючих корпусів лікарні.

На думку Центру протидії корупції тендер є сумнівним. Можна припустити, що учасники торгів могли бути пов’язаними. Єдиним конкурентом фірми-переможниці було ТОВ “Львівбуд”. За інформацією журналістів, засновником фірми-конкурентки був Юрій Романюк, а керівником – Тарас Ціж. Обидва раніше були співвласниками ТОВ “Єврооснова”. Засновником ТОВ БРП “Технобуд” був Юрій Пастернак, який, станом на листопад 2015 року був керівником ТОВ “ФК “Енергія-Інвест”, власниками якого були нардепи Ярослав та Богдан Дубневичі.

Центр протидії корупції за допомогою нардепа Лещенка передав викладені факти до контролюючих органів. Голова ДФІУ Гаврилова повідомила, що замовник та переможець конкурсних торгів 26 червня 2015 року розірвали укладений договір.

Повʼязані особи

Лабецький
Михайло Олександрович
  • завідувач інформаційно-аналітичним відділенням Городоцької центральної районної лікарні
  • Кількість справ: 1
Дубневич
Богдан Васильович
  • народний депутат України VIII скликання, співвласник ТОВ "АПП "Львівське" та ТОВ "Корпорація КРТ"
  • Кількість справ: 46
Дубневич
Ярослав Васильович
  • народний депутат України VIII та IX скликання, співвласник ТОВ "АПП "Львівське" та ТОВ "Корпорація КРТ"
  • Кількість справ: 41

Повʼязані юридичні особи

товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 23956631
товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 35263513
ЄДРПОУ 34857390