Пустомитівська лікарня віддала два тендери фірмам з орбіти нардепів Дубневичів

За інформацією сайту "Наші гроші", 30 червня 2015 р. Пустомитівська центральна районна лікарня з дозволу голови комітету з конкурсних торгів, заступника головного лікаря по медичній частині Книша Михайла Степановича уклала угоду на 7,1 млн грн із ТОВ БРП "Технобуд" на реконструкцію з прибудовою приймально-діагностичного відділення та реанімаційного відділення стаціонару лікарні.

Окрім того, Пустомитівська ЦРЛ замовила капітальний ремонт амбулаторії в селі Чижиків за 2,28 млн грн у ТОВ "Тip". Там мають встановити нові вікна й двері, систему опалення, водо- й електропостачання та інше.

Центр протидії корупції припускає, що обидва тендери були сумнівними, оскільки компанії-конкуренти могли бути пов’язаними.

ТОВ "Технобуд" та ТОВ "Тір" належать Юрію Пастернаку, який раніше був директором ТОВ "Корпорація КРТ" і нині лишається керівником ТОВ "ФК "Енергія-Інвест" депутатів Дубневичів.

Єдиним конкурентом фірм-переможниць було ТОВ "Львівбуд". За інформацією журналістів, до червня 2015 року засновником ТОВ "Львівбуд" був Юрій Романюк, а керівником – Тарас Ціж. Обидва раніше були співвласниками ТОВ "Єврооснова". Натепер в переліку засновників ТОВ "Львівбуд" фігурує лише Тарас Ціж.

ТОВ "Львівбуд" до цього ніколи не перемагало у тендерах, у березні 2015 року програло ТОВ БРП "Технобуд" 33-мільйонний тендер у Городку, ТОВ "Тір" 14-мільйонний тендер у Сокільниках.

Як зазначали журналісти сайту "Наші гроші. Львів", у березні 2015 року Богдан Дубневич повідомив, що він та депутати Пустомитівської районної ради "плідно попрацювали" і передбачили 4,85 млн грн на будівництво та реконструкцію 14 об’єктів району, зокрема і реконструкцію з добудовою приймально-діагностичного та реанімаційного відділення стаціонару Пустомитівської центральної районної лікарні.

Центр протидії корупції за допомогою нардепа Лещенка передав викладені факти до контролюючих органів. Голова ДФІУ Гаврилова повідомила, що за результатами здійсненого ДФІУ у Львівській області аналізу, виявлено, що в документації конкурсних торгів Замовником встановлено дискримінаційні вимоги до учасників, документація складена з порушенням вимог чинного законодавства, а також Замовнику надіслано лист з рекомендаціями розірвати договори та притягнути до відповідальності винних осіб.

Повʼязані особи

Книш
Михайло Степанович
  • голова комітету з конкурсних торгів, заступник головного лікаря по медичній частині Пустомитівської центральної районної лікарні
  • Кількість справ: 1
Дубневич
Богдан Васильович
  • народний депутат України VIII скликання, співвласник ТОВ "АПП "Львівське" та ТОВ "Корпорація КРТ"
  • Кількість справ: 46

Повʼязані юридичні особи

комунальна організація
ЄДРПОУ 01998035
товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 23956631
ЄДРПОУ 34857390
товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 32893609