Мінсоцполітики декілька років погоджувало тендери на харчування за завищенними цінами та з фіктивною конкуренцією

За інформацією сайту “Наші гроші”, 10 січня 2013 року Міністерство соціальної політики України з дозволу голови тендерної комісії Вікторії Володимирівни Сліпенко (начальника відділу забезпечення державних закупівель Мінсоцполітики) уклало низку угод на 484 млн грн  на послуги з харчування в 2013 році дітей, потерпілих від Чорнобильської катастрофи.

Тендер є сумнівним, оскільки більшість фірм раніше постачали харчі в’язням або солдатам.

Як встановило "Слідство.Інфо", деякі з компаній виконували функції посередників, не надаючи ніяких послуг, інші постачали товар неналежної якості.

Тендер на харчування дітей в Березнівському районі Рівненської області виграло донецьке ТОВ "Сінтезпродсервіс" з пропозицією на 3,5 млн грн дорожчою за пропозицію Березнівської райспоживспілки. Одразу після тендеру донеччани найняли Березнівську райспоживспілку підрядником.

Школу в селі Жукин Вишгородського району Київської області обслуговувало ТОВ "Візит". Телефони та директор цієї фірми збігались з ТОВ "Статпостач", яке було конкурентом "Візиту" на тендерах. Дирекція школи звинувачувала ТОВ “Візит” в низькій якості продуктів і високих цінах. Крім того, за інформацією журналістів, ТОВ “Візит” пов’язане з оточенням екс-президента Януковича.

27 лютого 2014 року на посаду міністра соціальної політики призначили Людмилу Денісову, яка відмовилася підписувати результати торгів, які провели за попередньої влади. За даними ЗМІ, з початку березня навчальні заклади отримували телеграми про можливе тимчасове припинення харчування дітей, які мають статус постраждалих від аварії на ЧАЕС.

Однак, вже 19 травня 2014 року "Наші гроші" опублікували інформацію, що Денісова знову уклала угоду з ТОВ "Візит" на суму у 109 млн гривень.

Повʼязані особи

Денісова
Людмила Леонтіївна
  • Уповноважений Верховної Ради з прав людини
  • Кількість справ: 4

Повʼязані юридичні особи

ЄДРПОУ 22206848
товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 32397777
ЄДРПОУ 37485328