Податкова влаштувала бенкет для журналістів, де дарувала “віджаті” ноутбуки

За інформацією Української правди, 6-го червня 2013 року керівництво Державної податкової служби України зібрало представників українських ЗМІ на бенкет за участю співаків. Журналісти отримали подяки, ноутбуки Dell та планшет Ipad останньої моделі. Подарунки вручали тодішній ректор Податкової академії Петро Мельник, керівник ДПС України Олександр Клименко і керівник Державної податкової адміністрації в Києві Ірина Носачова

Проте податкова взагалі заперечила будь-яке офіційне проведення свята.

Згідно пояснень ДПС, виходить, що свято було організовано за приватний кошт, але при цьому від імені податкової.

Керівництво ресторану готелю "Україна" підтвердило факт проведення бенкету й додало, що його вартість склала близько 50 тисяч гривень (6 тис. доларів в цінах 2012 року). А в бухгалтерії цього ресторану уточнили, що представники податкової за все розрахувалися готівкою.

Директор департаменту взаємодії зі ЗМІ та громадськістю ДПС України Ольга Семченко зрештою визнала, що бенкет був, проте це була “особиста зустріч керівництва”. Проте вона відмовилася коментувати джерело коштів на купівлю техніки.

Журналістам вдалося з’ясувати, що як мінімум один з подарованих ноутбуків був зареєстрований на складі торгової мережі “Фокстрот”

Голова ДПС Олескандр Клименко, попри наполегливі прохання, не знайшов можливості відповісти на питання про походження техніки та грошей на бенкет.

Повʼязані особи

Носачова
Ірина Вікторівна
  • голова Державної податкової адміністрації у м.Києві з жовтня 2011 року
  • Кількість справ: 1
Мельник
Петро Володимирович
  • ректор Національного університету державної податкової служби у 1991-2013 рр.
  • Кількість справ: 1

Повʼязані юридичні особи

ЄДРПОУ 37472277