Донецькі залізничники переплатили 10 мільйонів за вугілля

27 серпня 2012 р. ДП "Донецька залізниця" з дозволу секретаря комітету з конкурсних торгів (начальниці відділу з організації тендерних закупівель підприємства) Тетяни Української уклало угод на 26,35 млн грн з ТОВ "Кепітал менеджмент компані" на придбання 20,16 тис тонн вугілля різних марок.

За інформацією сайту "Наші гроші", тендер є сумнівним, оскільки з семи компаній-учасниць тендеру п’ять пропонували ціну на 10-40% дешевшу від пропозиції переможця, але всі дешеві заявки було відхилено через нібито нестачу необхідних документів. При цьому єдині дві фірми, які були допущені до торгів, імовірно є підставними. Так, фірма-переможниця – "Кепітал менеджмент компані" – зареєстрована в квітні 2012 р. на мешканку с. Дмитрівське Донецької обл. Ірину Волошину. Єдиного конкурента – ТОВ "Консалтінг кепітал" – зареєстровано в березні 2012 р. на Сергія Філіпенка з Макіївки. Обидві фірми на момент тендеру мали статутний капітал у розмірі 5 тис грн, станом на 8 жовтня 2014 р. "Консалтінг кепітал" перебуває в стані припинення, а діяльність ТОВ "Кепітал менеджмент компані" вже припинено.

Центр протидії корупції з допомогою нардепів Л.Оробець і М.Головка оскаржив закупівлю в АМКУ, але Перший заступник Голови АМКУ Рафаель Кузьмін нібито затягував з перевіркою, тож ЦПК звернувся до Генпрокуратури щодо бездіяльності Р.Кузьміна. 30 квітня 2014 р. в.о. Голови АМКУ Микола Бараш відповів, що перевірку передоручено Донецькому обласному територіальному відділенню Комітету.

Повʼязані особи

Українська
Тетяна Григорівна
  • секретар комітету з конкурсних торгів, начальник відділу з організації тендерних закупівель ДП «Південня залізниця»
  • Кількість справ: 2
Волошина
Ірина Вікторівна
  • засновниця і керівник ТОВ «Кепітал менеджмент компані»
  • Кількість справ: 1
Філіпенко
Сергій Миколайович
  • засновник і керівник ТОВ «Консалтинг кепітал»
  • Кількість справ: 1

Повʼязані юридичні особи

Джерела

nashigroshi.org/2012/09/12/zaliznychnyky-daly-silskij-divchyni-26-miljoniv-za-koshtovne-vuhillya/ ukr.aw/case/donetski-zaliznychnyky-pereplatyly-10-mln-hrn-za-vuhillya/