Прописані за однією адресою фірми ремонтують вагони Придніпровської залізниці

10 вересня 2013 р. ДП "Придніпровська залізниця" з дозволу голови комітету з конкурсних торгів (головного інженера – першого заступника начальника підприємства) Юрія Тищенка уклало угоду на 1,98 млн грн з ТОВ "Торгово-виробнича компанія Квік-2006" на послуги з ремонту електричного обладнання моторвагонного рухомого складу.

За інформацією сайту "Наші гроші", тендер є сумнівним, оскільки обидва допущені учасники тендеру були прописані за однією адресою, а власник фірми-переможниці раніше був засновником фірми-конкурентки. Як повідомляють журналісти, "Квік-2006"  заснував Микола Хіньов, який у 2004-2008 рр. входив до складу засновників єдиного конкурента на тендері – ТОВ "Козак-Інвест" (тоді ця фірма називалася ТОВ "Квік", до 2010 р. серед співзасновників був також Олександр Миколайович Хіньов). Обидва конкуренти мали спільну адресу і телефон. ДП "Одеська залізниця" раніше відхилила пропозиції цих двох учасників, назвавши їх пов’язаними: комерційний директор "Квік-2006" Дмитро Денисенко виявився водночас генеральним директором ТОВ "Козак-Інвест".

Центр протидії корупції з допомогою нардепа Л.Оробець передав викладені факти до контролюючих органів. Заступник голови ДФІУ М.Диба у відповідь на звернення повідомив, що "однакове місцезнаходження учасників не може вказувати на пряму змову між ними і що потрібна експертиза АМКУ.

Повʼязані особи

Тищенко
Юрій Григорович
  • голова комітету з конкурсних торгів, Головний інженер - перший заступник начальника ДП «Придніпровська залізниця»
  • Кількість справ: 1
Хіньов
Микола Олександрович
  • засновник ТОВ «Торгово-виробнича компанія Квік-2006», екс-співзасновник ТОВ «Квік»
  • Кількість справ: 1

Повʼязані юридичні особи