Залізничники наполегливо залучають дорогу юридичну фірму з Великобританії

За інформацією сайту "Наші гроші", у квітні 2012 р. "Одеська залізниця", "Львівська залізниця" та "Донецька залізниця" провели тендери на залучення запозичень, і на кожному з них перемогла англійська компанія "Морган стенлі і ко. інтернешнл плс". Журналісти звернули увагу на ці закупівлі, оскільки в кожному з випадків дешевші пропозиції – у випадку "Одеської залізниці" одна з пропозицій була дешевша на 471 млн грн – було відхилено.

Після того, як Центр протидії корупції передав викладені факти до ДФІ, з’ясувалося, що замовники відмовилися від ідеї залучати "Морган стенлі і ко інтернешнл плс": "Донецька залізниця" розірвала договір, "Львівська залізниця" визнала торги недійсними, а "Одеська залізниця" так і не уклала договір.

ДП "Одеська залізниця" планувало заплатити "Морган Стенлі і Ко. Інтернешнл ПЛС" 75 млн дол США. Головою комітету з конкурсних торгів була заступниця начальника ДП "Одеська залізниця" Наталія Пшеченко.

Регіональна філія "Львівська залізниця" ПАТ "Українська залізниця" планувала заплатити "Морган Стенлі і Ко. Інтернешнл ПЛС" 45 млн дол США. Головою комітету з конкурсних торгів був заступник начальника залізниці з економічних питань Юрій Іщук.

ДП "Донецька залізниця" планувало заплатити "Морган Стенлі і Ко. Інтернешнл ПЛС" 135 млн дол США. Інформацію про голову комітету з конкурсних торгів у тендерній документації не зазначили.

Повʼязані особи

Пшеченко
Наталія Петрівна
  • голова комітету з конкурсних торгів, заступник начальника ДП "Одеська залізниця"
  • Кількість справ: 1
Іщук
Юрій Костянтинович
  • голова комітету з конкурсних торгів, заступник з економічних питань Регіональна філія "Львівська залізниця" ПАТ "Українська залізниця"
  • Кількість справ: 1

Повʼязані юридичні особи

державне підприємство
ЄДРПОУ 01071315