Центренерго закупило труби у фірми з чорного списку АМКУ

3 липня 2014 р. в результаті проведення двох тендерів ПАТ "Центренерго" з дозволу голови комітету конкурсних торгів (комерційного директора підприємства) Олега Жебського уклало угод на 9,69 млн грн з ТОВ "Торговий дім "Енергетичне машинобудівництво" на закупівлю труб для ТЕС.

За інформацією сайту "Наші гроші", результати тендерів мали би бути скасованими, оскільки фірма-переможниця у час між акцептом і підписанням договору потрапила до чорного списку АМКУ за антиконкурентні домовленості з фірмою ТОВ "Об’єднаний торговий дім "Безпека руху" (останнє на початку 2013 р. в результаті цих домовленостей отримало підряд вартістю 10,12 млн грн від ДП "Одеська залізниця"), а документація щодо результатів торгів не була вчасно викладена на сайті держзакупівель. Співзасновницею і керівником "Енергетичного машинобудівництва" на момент тендеру була Алла Храполович. 

Центр протидії корупції з допомогою нардепа В.Чумака передав викладені факти до контролюючих органів. Заступник міністра – керівник апарату МЕРТ Р.Качур у відповідь повідомив, що міністерська перевірка порушень не виявила. 

Повʼязані особи

Жебський
Олег Васильович
  • голова комітету конкурсних торгів, комерційний директор ПАТ "Центренерго"
  • Кількість справ: 1
Храполович
Алла Миколаївна
  • співзасновниця і директорка ТОВ "Торговий Дім "Енергетичне машинобудівництво"
  • Кількість справ: 3

Повʼязані юридичні особи

ЄДРПОУ 22927045