Нардеп Сергій Хлань приховує авто, нерухомість своєї родини у столиці та отримує компенсацію з бюджету

Нардеп Сергій Хлань, представник президентської політсили БПП, живе у готелях, щоб отримувати компенсацію від держави, тоді як його жінка купила маєток в елітному мікрорайоні Києва, а в його сина Владислава у 20 років теж є нерухомість квартира в центрі столиці, повідомляють журналісти видавництва "Інформатор".

Цивільна дружина Сергія Хланя, як зазначає видавництво, придбала будинок на Подолі у м. Києві.

син Хланя володіє люксовим авто – на нього записаний «Range Rover». Ще модніша «тачка» належить жінці нардепа – «Porsche Panamerа», за кермом якого не раз бачили самого депутата.

Закон України "Про статус народного депутата" ст. 35 передбачає право на отримання компенсації на оренду житла мають народні депутати, не забезпечені житлом у місті Києві, і місце їх проживання, відповідно до його реєстрації, знаходиться на відстані понад 30 км від меж міста Київ.

Нагадаємо, що відповідно до законодавства,  ст. 366-1 Кримінального кодексу України, подання суб’єктом декларування завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбаченої Законом України "Про запобігання корупції", або умисне неподання суб’єктом декларування зазначеної декларації - караються штрафом від двох тисяч п’ятисот до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або позбавленням волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

 

Повʼязані особи

Хлань
Сергій Володимирович
  • народний депутат України VIII скликання, Голова підкомітету з питань ціноутворення та розвитку зовнішньоекономічної діяльності в агропромисловому комплексі Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин
  • Кількість справ: 2