На Волині кандидат у народні депутати Івахів використовує діяльність благодійного фонду для агітації та вручення подарунків у 2014 році

10 жовтня 2014 року у с. Любитів Ковельського району кандидат у народні депутати Степан Івахів проводив зустріч із виборцями, висвітлював роботу благодійного фонду, під кінець зустрічі запрошеним видавали подарунки, повідомили активісти Громадянської мережі "Опора".

15 10 Volyn zaproshennja

За словами спостерігачів "Опори", зустріч традиційно – роздачею подарунків та матеріальних допомог виборцям та установам.

У своєму виступі кандидат наголосив, що зараз, у період виборів, він не може особисто вручати подарунки. Степан Івахів сказав, що далі виступить його помічник Валерій Черкаска. Після цих слів кандидат покинув приміщення, де відбувалась зустріч.

Далі, не перериваючи захід, перед присутніми виступив пан Черкаска, який назвався представником благодійного фонду «Патріоти Волині». Він розповів виборцям про те, що засновником благодійного фонду був саме Степан Івахів. Далі він вручив подарунки та конверти присутнім мешканцям села Любитів. Зокрема, гроші на потреби школи отримала її директор, сільському голові вручили кошти на будівництво нової огорожі довкола кладовища (15 тис), місцевому ДНЗ – іграшки, одній сім’ї передали мікрохвильову піч, а сім’ї військовослужбовця, що був у полоні – 2 тис грн. Ще ряд подарунків представник фонду обіцяв передати незабаром.

15 10 Volyn podarunok

Спостерігачі "Опори" зазначають також, що вся друкована агітаційна та інформаційна продукція кандидата пов’язується із діяльністю благодійного фонду. На всіх таких матеріалах надруковано логотип або назва фонду. Крім того, у звіті про роботу народного депутата окремий розділ присвячено саме діяльності благодійного фонду. Таким чином у виборців немає сумніву кому належить благодійний фонд.

15 10 Volyn zvit

15 10 Volyn kalendar

Повʼязані особи

Івахів
Степан Петрович
  • народний депутат України VII, VIII та IX скликань Верховної ради України
  • Кількість справ: 6