Нардеп Скуратовський протягом двох років не декларував мальтійську компанію, яку згодом переписав на помічницю

Згідно з даними офіційного реєстру республіки Мальта, народний депутат від “Радикальної партії Олега Ляшка” Сергій Скуратовський у 2015-2016 роках був єдиним власником мальтійської компанії “Bogena Ltd”. У декларації нардепа за 2015-2016 роки фірма відсутня, про це повідомляє Центр Протидії корупції.

Ще у червні 2017 року журналісти програми “Наші гроші” зафіксували в київському яхт-клубі судно під прапором Мальти із назвою “Bogena Ltd”.Власницею компанії “Bogena Ltd” тоді була і сьогодні залишається помічниця народного депутата від “Радикальної партії Олега Ляшка”  Сергія Скуратовського Олена Добровольська.

Однак, у ході розслідування Спеціалізованою антикорупційною прокураторою, виявилося, що в офіційному реєстрі республіки Мальта міститься повідомлення про передачу акцій компанії “Bogena LTD” Сергієм Скуратовським своїй помічниці Олені Добровольській. Відтак,  у 2015-2016 роках Сергій Скуратовський був єдиним власником мальтійської компанії “Bogena Ltd”. Ця компанія володіє яхтою із однойменною назвою. У декларації нардепа за 2015-2016 роки не внесена ані мальтійська компанія, ані яхта.

Повʼязані особи

Скуратовський
Сергій Іванович
  • народний депутат України VIII скликання, політична партія "Радикальна партія Олега Ляшка"
  • Кількість справ: 5