Народний депутат Присяжнюк Олександр не вказав у декларації за 2014 рік земельну ділянку

За інформацією аналітиків Громадського Руху "ЧЕСНО" стало відомо, що син колишнього губернатора Київської області Анатолія Присяжнюка Олександр не показав у першій своїй декларації за 2014 рік земельну ділянку площею 3467 кв. м, на оренду чи інше право користування якої він витратив аж 307 грн.

Нагадаємо, що відповідно до ст. 46 ЗУ "Про запобвгання корупції",  у декларації суб'єкта декларування зазначаються відомості про  об’єкти нерухомості, що належать суб’єкту декларування та членам його сім’ї на праві приватної власності, включаючи спільну власність, або знаходяться у них в оренді чи на іншому праві користування, незалежно від форми укладення правочину, внаслідок якого набуте таке право.

Відповідно до ч. 4 ст. 172-6 Кодексу про адміністративні праворушення, Подання завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, -тягне за собою накладення штрафу від однієї тисячі до двох тисяч п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Якщо ж такі відомості відрізняються від достовірних на суму більше 250 прожиткових мінімумів для працездатних осіб - особа притягається до кримінальної відповідальності.

 

Повʼязані особи

Присяжнюк
Олександр Анатолійович
  • народний депутат України VIII скликання, Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
  • Кількість справ: 3