Логвинський, ймовірно, звертався до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури щодо справи, де фігурує його оточення

Національне агентство із запобігання корупції 1 жовтня 2018 року повідомило, що перебуваючи у статусі народного депутата України, тобто особи, уповноваженої на виконання функцій держави, на яку поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон), Георгій Логвинський у квітні 2017 року всупереч вимогам пункту 3 частини першої статті 28 Закону, користуючись наданими Законом України «Про статус народного депутата» депутатськими повноваженнями задля задоволення приватного інтересу, звернувся до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Вищезазначені обставини, за версією НАЗК, зумовили виникнення суперечності між службовими/представницькими повноваженнями народного депутата України Георгія Логвинського та його приватним інтересом, що вплинуло на об’єктивність або неупередженість вчинення дій під час виконання зазначених повноважень. У цьому випадку, ймовірно, є ознаки порушення вимог Закону в частині запобігання та врегулювання конфлікту інтересів. Також зазначені дії містять ознаки адміністративного правопорушення, пов’язаного із корупцією, відповідальність за яке передбачено частиною другою статті 172-7 КУпАП.

У зв’язку з цим Національне агентство в установленому порядку запросило народного депутата України Георгія Логвинського прибути до Національного агентства  для надання пояснень та зауважень щодо змісту протоколу про адміністративне правопорушення.

Окрім цього, на початку квітня 2018 року Національне антикорупційне бюро України оприлюднило фрагменти розмов, записані в рамках негласних слідчих дій в кабінеті очільника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького. За версією НАБУ, розмова йде між керівником САП та народним депутатом Л. (можливо, Георгій Логвинський, "Народний фронт"), про перебіг розслідування, ймовірно, стосовно справи "Золотого Мандарину", фігурантами якої є брат народного депутата та помічниця-адвокат Марії Швець. На аудіозаписі чутно, як Холодницький запевняє співрозмовника у тому, що не може закрити проти нього справу, але  пообіцяв інформувати про деталі слідства.

Нагадаємо, що завдяки журналістському розслідуванню Bihus.info, стало відомо про те, як помічниця Логвинського допомагала “Золотому мандарину” компенсувати з бюджету борг Ахметова.