Добродомов, ймовірно, у податковій декларації про майновий стан та доходи за 2013 рік вказав недостовірні дані

Про недостовірність даних щодо доходів та витрат у Податковій Декларації Добродомова за 2013 рік повідомили журналісти телеканалу ZIK.

Так, щє будучи кандидатом в депутати, Добродомов зарєстрував 72 тис. грн доходів у Податковій Декларації 2013 року, а витрат на понад 860 тис. грн. Окрім цього, депутат не вказав кошти, отримані від продажу квартири у Львові. А у 2014 році, відповідно до даних Єдиного державного реєстру, журналісти отримали інформацію, що Добродомов придбав 2х рівневу квартиру у Львові, та однокімнатну у київській новобудові, яка успішно була сдана  2014 року.  Попри наявність квартири у Києві, нардеп входить у число осіб, яким компенсують витрати на житло (14 тис. грн. щомісяця), відповідно до ЗУ "Про статус народного депутата України".

Відповідно до Кодексу про адміністративні правопорушення, ст 164-1. Неподання або несвоєчасне подання громадянами декларацій про доходи чи включення до декларацій перекручених даних, неведення обліку або неналежне ведення обліку доходів і витрат, для яких законами України встановлено обов'язкову форму обліку, -тягне за собою попередження або накладення штрафу у розмірі від трьох до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 

 

Повʼязані особи

Добродомов
Дмитро Євгенович
  • народний депутат України VIII скликання, Секретар Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції
  • Кількість справ: 4