Державна фіскальна служба підозрює посадовців ТОВ «ПБС» нардепа Шевченка в завищенні вартості робіт з ремонту доріг

Журналісти НАШИХ ГРОШЕЙ повідомляють, що  Державна фіскальна служба України підозрює ТОВ «ПБС» у завищенні вартості ремонту Доріг.

Як стало відомо з Ухвали Івано-Франківського міського суду Івано-Франківської області,  впродовж 2015 року ТОВ «ПБС», яка підконтрольна народному депутату з Іванофранківщини Олександру Шевченку, при ремонті траси Н-09 Мукачеве-Львів завищило ціни на щебінь, бетон, бітум та бітумну емульсію на 22,00 млн грн. Будматеріали по завищеним цінам були придбані у низки пов’язаних фірм.

Крім цього, встановлено, що службові особи ТОВ "ПБС", яке стало переможцем тендерних закупівель щодо виконання робіт по ремонту автомобільної дороги державного значення Н-10 "Стрий-Мамалига", упродовж 2016 року здійснили придбання бітуму дорожнього для виконання таких робіт за завищеними цінами, використовуючи при цьому ряд пов'язаних суб'єктів господарювання з метою штучного завищення вартості матеріалів, що призвело до заволодіння грошовими коштами із Державного бюджету України в сумі 3 102 000 грн., що становить особливо великий розмір.

ДФС надано дозвіл на проведення перевірки ТОВ «ПБС» в рамках кримінального провадження  № 32015090000000059 від 01.10.2015р.  щодо окремих питань фінансово-господарської діяльності Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області.

Повʼязані особи

Шевченко
Олександр Леонідович
  • народний депутат України VIII скликання, кандидат на пост Президента України 2019 р., член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП"
  • Кількість справ: 5

Повʼязані юридичні особи

Державне підприємство
ЄДРПОУ 40165856
товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 32872788