Незадекларовані люксові авто народного депутата Грановського

Журналістам програм "Схеми" у своєму розслідуванні "Прихований автопарк депутата Грановського" вдалося визначити автомобілі, які знаходяться постійно у користуванні народного депутата від фракції "Блок Петра Порошенка" Олександра Грановського.

З поміж 8ми автівок О. Грановський у Деклараціях за 2015-2017 роки задекларував лише 1 авто, а саме Toyota LAND CRUISER 200, який знаходиться в оренді народного депутата.

В автопарку О. Грановського, який використовується особисто або у супроводі кортежу можна побаячити такі коштовні авто:

  • Mercedes S-Class АА 0026 ОТ - ціна від 100 000 долл. США. Власність громадянки Ланде Олени Миколаївни.

  • Mercedes S-Class АА 0020 ЕН. - від 50 000 долл. США. За даними джерел «Схем», номерні знаки на цьому «Мерседесі» закріплені за старим ВАЗом, що може свідчити про те, що це оперативний номерний знак або знак прикриття.

  • Toyota Land Cruiser 200 АІ 0022 НЕ - вартість від 40 000 долл. США. Зареєстроване воно на громадянку Шелест Надію Василівну. За 5 років, за даними джерел «Схем» у податковій, Надія Шелест заробила менше ніж 50 тисяч гривень доходу. Є дружиною колишнього працівника ДАІ Дениса Шелеста, дохід якого за 5 років склав не більше 200 000 грн офіційно.

  • Mercedes S-Class АА 5721 РК належить самому Денису Шелесту і коштує близько 50 000 долл. 

  • Audi A8 АА 0058 СХ - Зареєстроване воно на громадянку Барсук Олену Анатоліївну. Вона є дружиною юриста Віктора Барсука, з яким Грановський О. тісно співпрацює.

  • Audi A8 АА 0014 РР вартістю від 70 000 грн.,яке зареєстроване воно на громадянина Потієнка Віктора Валерійовича, чоловік зізнався, що ніби купив у самого Барсука (як вище зазначено - юриста Грановського).

  • а ще Benz Vito АІ 2819 НЕ,  вартість якого склала близько 80 000 долл. США, належить оточенню Барсука В.

Також Грановський О., зазначивши на праві користування лише 1 авто не зазначив суму оренди за нього у своїх витратах. А те, що він не може офіційно задекларувати всі авто, які знаходяться у його розпорядженні є ознаками можливого незаконного збагачення у діях  народного депутата України.

Повʼязані особи

Грановський
Олександр Михайлович
  • народний депутат України VIII скликання, Голова підкомітету з питань цивільного, господарського та адміністративного судочинства Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя, член партії "Блок Петра Порошенка"
  • Кількість справ: 11