Ігор Молоток отримує компенсацію на житло, попри наявність квартири у Києві

   У список отримувачів компенсації на оренду житла, згідно Закону України «Про статус народних депутатів України»  потрапили не лише офіційні мільйонери, а й офіційні власники житла в столиці чи 30-кілометровій зоні навколо Києва, як повідомляє Олександр Курбатов, журналіст програми «Наші гроші з Денисом Бігусом» https://bihus.info/parlamentski-milyoneri-z-zhitlom-u-stolici-otrimuyut-kompensacii-bo-aparat-radi-ne-pereviryae-chi?fbclid=IwAR3rE5xuJLddxVokQHaICNnKLhTtB7_4JxsVF0o48CY-DHZyE3XctsHZocM.

   Ігор Молоток, представник депутатської групи «Воля народи», в минулому член «Партії Регіонів»  задекларував майже 20 мільйонів гривень родинних заощаджень. Окрім цього колишній регіонал має у приватній власності заміський маєток у селі Романків, Обухівського район, Київської області, що підтверджуються даними з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно. Однак, це не є перешкодою для отримання компенсації за оренду житла з державного бюджету України за думкою народного депутата.

  У коментарі програми “Наші гроші з Денисом Бігусом” нардеп Молоток пояснював компенсацію тим, що його маєток занадто далеко від Києва. Насправді ж ця нерухомість розташована менше, ніж за 30 кілометрів від Верховної Ради. Тож компенсація на житло в його випадку - це пряме порушення закону «Про статус народних депутатів України».

   Після того, як журналісти вказали на вимогу закону для отримання компенсації, Ігор Молоток згадав про ремонт у цьому будинку. Однак такі твердження спростовуються наявністю дорогих автомобілів біля будинку кожного ранку в будні дні, а його дружина має у Києві квартиру на півтори сотні квадратів.

   Загалом сума компенсацій народному депутату, згідно з даними електронних декларацій посадовця за 2015, 2016 та 2017 роки та інформацією з офіційного веб-порталу Верховної Ради України, становить близько 724 940 грн.

Повʼязані особи

Молоток
Ігор Федорович
  • Народний депутат Верховної Ради України VIII, член депутатської групи "Народна Воля"
  • Кількість справ: 2