Народний депутат України Антон Геращенко та квартири на Печерську, коштовні автомобілі тощо

    У період з 2016 року та на сьогоднішній час народний депутат України Геращенко Антон Юрійович разом зі своєю сім'єю проживає у квартирі площа якої складає 190 кв. м. у елітному будинку Печерського района міста Києва за 3 тис доларів на місяць.

   Відповідно до декларації за 2016 рік журналістами було з’ясовано, що народний депутат України проживає у квартирі в м. Києві площею189,4 кв.м., яку орендує для них тесть Шамбур Олексій Михайлович, і яка знаходиться у власності Даниленко Олександра Івановича. Геращенко також користується транспортним засобом Hyundai моделі Santa Fe, 2016 року випуску, який того ж року придбав тесть  за 1 306 000 грн.

   Марина Ансіфорова з програми «Наші гроші з Денисом Бігусом» https://bihus.info/test-bez-dohodiv-orendue-dla-nardepa-gerasenka-200-metrovu-kvartiru-na-pecersku провела розслідування та дізналася, що згідно ЄДР з 12.07.16 року Шамбур Олексій Михайлович зареєстрований фізичною особою підприємцем, в декларації зазначено його дохід за 2016 рік 273 тис. грн., в той же час задекларував готівкові кошти у розмірі 58 000 доларів США. Журналіст отримала усні коментарі сусідів в м. Полтаві, які пояснили, що Шамбур Олексій Михайлович є звичайною робочою людиною та вперше чують його статус керівника підприємства.

    Що стосується Даниленко Олександра Івановича, який здає в оренду квартиру з 2016 року в м. Києві на 189,4 кв. м. народному депутату України та тестю, то відповідно до витягу ЄДР, програми youcontrol, Олександр не був та не є приватним підприємцем, директором чи засновником будь – яких підприємств та не має у наявності доходів , які б дали змогу придбати таку дорогу квартиру та живе у звичайній квартирі на Троєщині. Однак, згідно державного реєстру речових прав на нерухоме майно, власником квартири на 189,4 км. м. Даниленко О.І. став 14.01.2015 року, На теперішній час згідно веб-сайту з продажу нерухомості https://www.lun.ua стартова ціна цих апартаментів починається +- з 300 тис. доларів США (приблизно 5 млн. грн)

  Нагадаємо, що на теперішній час за вказаною вище інформацію в рамках кримінального провадження №52018000000000859 від 06.09.18 Національне антикорупційне бюро України проводить перевірку на предмет наявності складу злочину, передбаченого ст. 368-2 Кримінального кодексу України – незаконне збагачення,  в діях народного депутата України Антона Геращенко.

Повʼязані особи

Геращенко
Антон Юрійович
  • народний депутат України VIII скликання,,Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ",Секретар Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
  • Кількість справ: 3