Менеджер Дубневичів збудує приміщення для міськради в Пустомитах

У серпні 2015 року Пустомитівська міськрада Львівської області замовила ТОВ БРП "Технобуд" будівництво власної адміністративної будівлі по вул. Грушевського за майже 12,9 млн грн, повідомляють журналісти сайту "Наші Гроші. Львів".

Окрім будівництва, у вартість входять усі зовнішні та внутрішні роботи із встановленням дверей-вікон, монтажем ліфта, комп’ютерної мережі, встановленням холодильників, посівом газонів, висадженням саджанців, встановленням лавок та урн. Сама будівля площею близько 1200 кв. м, згідно з проектом, матиме два поверхи.

Пропозиції на тендер подали сім компаній, п’ять з яких комітет відхилив. Серед відхилених і дешевша майже на 3,2 млн грн пропозиція від ТОВ "Західенергомонтаж". Також відхилено пропозицію відомого забудовника Корпорації БП "Карпатбуд" (12,9 млн грн), оскільки подані нею документи мали нумерацію та відтиски печатки лише на сторінках з інформацією. В результаті єдиним конкурентом "Технобуду" залишилось ТОВ "Львівбуд".

За даними журналістів, "Львівбуд" часто складав конкуренцію "Технобуду" і завжди програвав, встановлюючи вищі ціни. Наприклад, у березні 2015 року ця фірма програла "Технобуду" на 33-мільйонному тендері в Городку, а у липні – на семимільйонному тендері щодо реконструкції з прибудовою приймально-діагностичного відділення та реанімаційного відділення стаціонару лікарні в Пустомитах. Власником та керівником "Львівбуду" є Тарас Ціж.

Засновником "Технобуду" є Юрій Пастернак – колишній директор ТОВ "Корпорація КРТ", керівник ТОВ "ФК "Енергія-Інвест" народних депутатів від БПП Ярослава та Богдана Дубневичів.

Протягом січня–серпня 2015 року "Технобуд" отримав на тендерах замовлень на суму понад 66 млн грн.

Повʼязані особи

Дубневич
Богдан Васильович
  • народний депутат України VIII скликання, співвласник ТОВ "АПП "Львівське" та ТОВ "Корпорація КРТ"
  • Кількість справ: 46
Дубневич
Ярослав Васильович
  • народний депутат України VIII та IX скликання, співвласник ТОВ "АПП "Львівське" та ТОВ "Корпорація КРТ"
  • Кількість справ: 41

Повʼязані юридичні особи

орган місцевого самоврядування
ЄДРПОУ 04372187
товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 23956631
ЄДРПОУ 34857390