Дубневичі з директором свого підприємства розіграли тендер на чотири мільйони
тендерні махінації : тендер з фіктивною конкуренцією

У листопаді 2013 року Підгайчиківська сільрада Самбірського району Львівської області замовила ТОВ БРП "Технобуд" реконструкцію дитячого садочка за 4,08 млн грн, повідомляють журналісти сайту "Наші Гроші. Львів".

Заявки на участь у тендері були подані трьома компаніями: ТОВ "Будівельна компанія Комплекс-Про", ТОВ "Енергія-Монтажсервіс" і "ТОВ БРП "Технобуд". Проте пропозиція першої була відхилена через те, що не відповідала умовам документації конкурсних торгів. Серед двох учасників, що залишились, обрали найдешевшу пропозицію.

Засновником "Технобуду" є Юрій Пастернак, який раніше був директором ТОВ "Корпорація КРТ" й наразі лишається керівником ТОВ "ФК "Енергія-Інвест", що належить братам Богдану і Ярославу Дубневичам.

Кінцевими бенефіціарними власниками ТОВ "Енергія-Монтажсервіс" є Назарій Лемик та брати Дубневичі.

Це не перший тендер, який розігрувався у такому складі. За інформацією сайту "Наші Гроші. Львів", у вересні 2013 року міська рада Комарного (Городоцький район) замовила будівництво каналізації за 5,9 млн ТОВ "Енергія-Монтажсервіс", єдиним конкурентом якого виступило ТОВ БРП "Технобуд".