У 2012 році Богдан Дубневич брав участь у ймовірному підкупі виборців свого округу

За інформацією Громадянської мережі ОПОРА, кандидат-самовисуванець у 118 виборчому окрузі (місто Львів, Личаківський район) Богдан Дубневич брав участь у ймовірному підкупі виборців.

Жителям Львова розсилалась листівка Благодійної організації "Фонд братів Дубневичів", у якій "кандидат у народні депутати Дубневич Богдан Васильович" запрошував вірян 30 вересня відвідати Гошівську чудотворну ікону Божої Матері.

На листівці з однієї сторони подано текст самого запрошення. В ньому вказано куди саме потрібно звернутись вірянам, щоб записатись на прощу, а також стверджується, що "Поїздка на прощу – БЕЗКОШТОВНА!!!". На звороті листівки розміщена програма заходу. Наприкінці листівки дрібним шрифтом подані вихідні відомості та тираж.

dub0.jpg

dub1.jpg

За інформацією ОПОРИ, подібні заходи у передвиборчий та довиборчий період Богдан Дубневич організовував неодноразово. Так, 14–15 липня 2012 року за його підтримки прочани мали можливість побувати у Марійському духовному центрі Зарваниця. Липнева поїздка також була безкоштовною.

Загалом дії кандидата у народні депутати Богдана Дубневича можна кваліфікувати як непрямий підкуп виборців.

Повʼязані особи

Дубневич
Богдан Васильович
  • народний депутат України VIII скликання, співвласник ТОВ "АПП "Львівське" та ТОВ "Корпорація КРТ"
  • Кількість справ: 46

Повʼязані юридичні особи

благодійна організація
ЄДРПОУ 37527933