Фірми, пов'язані з братами Дубневичами, розіграли між собою два тендери на будівництво та реконструкцію каналізації
тендерні махінації : дубльовані закупівлі
тендерні махінації : тендер з фіктивною конкуренцією

У 2013 році компанії, пов'язані з братами Дубневичами, розіграли між собою два тендери на будівництво та ремонт каналізації, повідомляють журналісти "Наші Гроші. Львів".

Рудківська міськрада Самбірського району Львівської області за результатами тендеру замовила реконструкцію каналізаційних очисних споруд та системи каналізації (коригування, пусковий комплекс) ТОВ "Енергія-Монтажсервіс" за 3 млн 582,3 тис. грн. Єдиним конкурентом цього підприємства на тендері було ТОВ "Тір", яке пропонувало виконати роботи лише на 10 тисяч гривень дорожче.

Комарнівська міськрада Городоцького району Львівської області за результатами тендеру замовила будівництво каналізації ТОВ "Енергія-Монтажсервіс" за 5 млн 910,6 тис. грн. Конкурентом ТОВ "Енергія-Монтажсервіс" на тендері було ТОВ "Будівельно-ремонтне підприємство "Технобуд".

Показово, що у 2016 році Комарнівська міськрада знову замовила будівництво каналізації ТОВ "Енергія-Монтажсервіс" вже за майже 13,6 млн грн.

ТОВ "Енергія-Монтажсервіс" контролюється Богданом і Ярославом Дубневичами, а також Назарієм Лемиком.

Власником ТОВ "Тір" та ТОВ БРП "Технобуд", за даними журналістів, є Юрій Пастернак, екс-директор ТОВ "Корпорація КРТ" та керівник ТОВ "ФК "Енергія-Інвест", що належить братам Дубневичам.