Фірму Дубневичів підозрюють у тендерних махінаціях із залізничними деталями
тендерні махінації : обмеження конкуренції

 

Журналісти програми "Наші Гроші з Денисом Бігусом" повідомляють про ймовірну спробу витіснити конкурента в сфері постачання сталевих деталей «Укрзалізниці», до яких причетні фірми народних депутатів братів Дубневичів.

У жовтні 2015 року рішенням суду було скасоване погодження "Укрзалізницею" технічних умов на ряд залізничних деталей для ТОВ "АТ "Механіка", єдиного конкурента на ринку для ТОВ "Корпорація КРТ", яке належить Богдану та Ярославу Дубневичам. Директор "АТ "Механіка" Віталій Руденко не погоджувався з аргументами  суду щодо порушення компанією процедури участі у тендері.

Також, влітку 2014 року "Механіка" не потрапила на аналогічний тендер на майже 167 млн. грн через різку зміну дати та предмету закупівель. Перемога дісталася ТОВ "Експозиція", що за даними журналістів "Наших Грошей" пов'язане з ТОВ "Корпорація КРТ". Віталій Руденко заявив, що частина деталей була закуплена за дорожчими цінами, ніж ті, що пропонувало його підприємство.

Мінекономрозвитку провело перевірку цього тендеру і рекомендувало скасувати його результати через порушення. Правоохоронці відкрили кримінальну справу, СБУ було проведено обшуки в офісах "КРТ", "Експозиції" та ДП "Укрзалізничпостач".