Фірму Дубневичів підозрюють у тендерних махінаціях із залізничними деталями

Журналісти програми "Наші Гроші з Денисом Бігусом" повідомляють про ймовірну спробу витіснити конкурента в сфері постачання сталевих деталей "Укрзалізниці", до яких причетні фірми з орбіти народних депутатів братів Дубневичів.

У жовтні 2015 року рішенням суду було скасоване погодження "Укрзалізницею" технічних умов на ряд залізничних деталей для ТОВ "АТ Механіка", єдиного конкурента на ринку ТОВ "Корпорація КРТ", яке належить Богдану та Ярославу Дубневичам. Директор "АТ Механіка" Віталій Руденко не погоджувався з аргументами суду щодо порушення компанією процедури участі у тендері.

Також влітку 2014 року "Механіка" не потрапила на тендер через різку зміну дати та предмету закупівель. Перемога дісталася ТОВ "Експозиція", що за даними журналістів "Наших Грошей", пов'язане з ТОВ "Корпорація КРТ". 7 серпня за результатами тендеру ДП "Укрзалізничпостач" уклало угоди з цією фірмою на постачання запчастин на загальну суму 166,84 млн грн. Віталій Руденко заявив, що частина деталей була закуплена за дорожчими цінами, ніж ті, що пропонувало його підприємство.

Мінекономрозвитку провело перевірку цього тендеру і рекомендувало скасувати його результати через порушення. Правоохоронці відкрили кримінальну справу, СБУ було проведено обшуки в офісах "КРТ", "Експозиції" та ДП "Укрзалізничпостач".

Повʼязані особи

Дубневич
Ярослав Васильович
  • народний депутат України VIII скликання, фракція Блоку Петра Порошенка, Голова Комітету з питань транспорту
  • Кількість справ: 36
Дубневич
Богдан Васильович
  • народний депутат України VIII скликання
  • Кількість справ: 39

Повʼязані юридичні особи

товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 34943420
товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 37786903