Руслан Сольвар підкуповував виборців у 2014 році

За інформацією громадянської мережі ОПОРА, на парламентських виборах 2014 року на 91-му окрузі розповсюджувався інформаційний бюлетень "Сила в правді" про діяльність народного депутата Руслана Сольвара. У ньому йшлося, зокрема, про надання товарів і послуг виборцям через фонд Сольвара "Разом у майбутнє". Разом з тим у районній газеті "Макарівські ВІСТІ" за 12 вересня 2014 р. №35(10839) розміщена стаття про те, як Сольвар подарував школам на Перший дзвоник принтери, бензиновий тример, мікшерний пульт і проектор.

solvar3

2 жовтня 2014 року на святкуванні Дня вчителя у смт Макарові близько десяти вчителів отримали привітальні грамоти і конверти. Після вручення було повідомлено, що це "премії" від кандидата в народні депутати Руслана Сольвара, бо у державній казні коштів немає.

front agitacia

Вітаючи присутніх, Сольвар наголосив, що знає про проблеми виборчого округу та освітян і тому запустив "безкоштовний автобус" для всіх жителів округу. Також, Руслан Сольвар оголосив всім, що до кінця виборів будуть проведені капітальні ремонти в школах.

https://youtu.be/kQG5EG6K4hY

Повʼязані особи

Сольвар
Руслан Миколайович
  • народний депутат України VIII скликання, Член депутатської фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
  • Кількість справ: 8

Повʼязані юридичні особи

благодійна організація
ЄДРПОУ 38347192