Благодійний фонд Хомутинніка перед виборами роздавав гречку пенсіонерам

29-30 вересня 2014 року спостерігачі громадянської мережі ОПОРА зафіксували факти роздачі продуктових пакетів від народного депутата Віталія Хомутинніка, який балотувався у 2014 році по 171 окрузі у Харкові.

Роздача продуктових пакетів із автомобілю "Газель" відбувалася в районі парку біля перехрестя бул. Богдана Хмельницького та пр-ту Косіора. 

Прибувши на місце, спостерігачі ОПОРИ побачили, як жінка пенсійного віку підійшла до машини, підписала папери й отримала пакет із написом "Благотворительный фонд "Помоги ближнему!".

Пізніше ця жінка продемонструвала представникам ОПОРИ вміст "стандартного", за її словами, продуктового пакету (цукор, олія, згущене молоко, гречка, печиво) і показала вручену їй листівку з написом "Вместе победим! Виталий Хомутынник".

Наступного дня, 30 вересня, так звані "благодійні" пайки роздавали пенсіонерам у приміщенні Фрунзенської райради ветеранів Великої Вітчизняної війни, праці та Збройних сил України (вул. Харківських дивізій, 17/2).

За словами людей у черзі, "пайки ветеранам видають постійно щороку", про місце і час роздачі нібито дізнаються з оголошень біля під'їздів будинків. У пакетах були: олія, пачка гречки, 2 кг цукру, банка згущеного молока, пачка печива.

Повʼязані особи

Хомутиннік
Віталій Юрійович
  • народний депутат України VIII скликання, Співголова депутатської групи "Партія "Відродження"
  • Кількість справ: 13

Повʼязані юридичні особи

благодійна організація
ЄДРПОУ 37875851