Мисик шляхом самозахоплення отримав земельну ділянку для фермерського господарства

Як повідомляє "Дзеркало тижня", упродовж 2007-2008 років територіальна громада селища Кулиничі проводила протестну кампанію проти захоплення та огородження Володимиром Мисиком 10 га лісового масиву, що слугував зоною відпочинку місцевим жителям.

Законних підстав на огородження не було. Фермерське господарство "Кегичівське" отримало відмову від селищної ради на оренду земельної ділянки. Ділянку видала Харківська районна державна адміністрація, котра мала повноваження розпоряджатися землями сільради поза межами населенного пункта. Право користування земельною ділянкою так і не було оформлено.

В ході подальшої перевірки були зафіксовані чисельні порушення з боку "Кегичівського": незаконне перекриття дороги до поліклініки, дитячого будинку і житлового масиву смт Кулиничі. Окрім цього, був встановлений факт замозахоплення земельної ділянки площею 0,37 га і розміщення на ньому виробничих споруд і споруд хлібокомбінату "Кулиничі".

Звернення депутатів місцевих рад до Харківської облдержадміністрації та прокуратури не досягли успіху.

Під час розгортання конфлікту Харківська обласна рада ухвалила рішення про створення на території лісу ботанічного саду місцевого значення. За словами журналістів, Мисик називає себе директором цього ботсаду.

Повʼязані особи

Мисик
Володимир Юрійович
  • власник Фермерського господарства "Кегичівське"
  • Кількість справ: 3

Повʼязані юридичні особи

фермерське господарство
ЄДРПОУ 30142235
орган державної влади
ЄДРПОУ 23912956