Ничипоренко отримав землю під сінокосіння, збудував там будинок і хоче ще

За інформацією журналістів програми "Схеми", народний депутат Ничипоренко побудував маєток на земельній ділянці, призначеній під сінокосіння і забороняє громадянам доступ до води.

Невідомі охоронці забороняють знімальній групі "Схеми" виходити із човна на берег поруч із будівлями народного депутата Валентина Ничипоренка. Хоча, відповідно до Конституції, кожен громадянин має право будь-де пройти до берега української річки. Ділянки, які орендує депутат, розташовані в Гнідині Бориспільського району на Київщині.

Ділянки, які орендує депутат Валентин Ничипоренко

Держуправління охорони навколишнього природного середовища в Київській області у квітні 2007 року зобов’язало Ничипоренка забезпечити вільний доступ громадян до води.

Держуправління охорони навколишнього природного середовища в Київській області зобов’язало Ничипоренка забезпечити вільний доступ громадян до води

Землю у Гнідині впритул до берега депутат отримав під конкретне цільове призначення "сінокосіння".

При цьому депутат Валентин Ничипоренко у заяві, в якій просить розширити ділянку, написав: "Надана мені ділянка використовуються виключно за цільовим призначенням. А саме сінокосіння трав для заготівлі сіна. Я звертаюся до вас з проханням розширити дану земельну ділянку, оскільки кількість заготовлених кормів є недостатньою для коней, яких я утримую. На земельній ділянці, що надається мені у власність для садівництва, крім вирощування садових культур, фруктових дерев, буду вирощувати птицю (кури, качата), також кроликів. Дана діяльність буде основним засобом прожиття, тобто забезпечуватиме сім’ю фруктами та м’ясом".

Сам народний депутат Ничипоренко переконував журналістів "Схем", що у прибережній смузі нічого не побудовано: "Нема там нічого у прибережній смузі. Ви коли задаєте питання, ви подивіться, скільки там метрів до захисної смуги. Там понад 100 метрів. Там, де забудовано, це забудовано на території, яка під будівництво, – більш ніж 100 метрів. Там стояла якась будівля з часів Радянського Союзу".

З угоди між Бориспільською райдержадміністрацією та народним депутатом стало відомо, що депутат за оренду платить державі три гривні на місяць.