Депутат Дніпровської одбради Іван Рязанцев вчасно не повідомив НАЗК про придбання земельних ділянок

Журналістам Громадського Руху ЧЕСНО з Постанови Кіровського районного суду м. Дніпропетровська від 12 вересня 2019 року стало відомо про те, що депутат Дніпропетровської обласної ради, член фракції ВО "Батьківщина" Іван Рязанцев був визнаний винним у скоєнні  адміністративного правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 176-2 КУпАП, порушення вимог фінансового контролю  та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 3400 (три тисячі чотириста) гривень.

27 липня 2018 році Іван Рязанцев за договором міни став власником двох земельних ділянок, вартістю 200 тис. грн. та 307 тис. грн.  Через п'ять днів він став власником ще однієї земельної ділянки оціночною вартістю 200 тис. грн. Проте Рязанцев не повідомив про суттєві зміни у майновому стані Національне агенство з питань запобігання корупції.

Відповідно до ч. 2 ст. 52 ЗУ "Про запобігання корупції" у разі суттєвої зміни у майновому стані суб’єкта декларування, а саме отримання доходу, придбання майна або здійснення видатку на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року, зазначений суб’єкт у десятиденний строк з моменту отримання доходу, придбання майна або здійснення видатку зобов’язаний повідомити про це Національне агентство з питань запобігання корупції.

"... придбане нерухоме майно- земельна ділянка оціночною вартістю 200000, 00 гривень  перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених на 1 січня 2018 року, а отже являючись особою, на яку розповсюджується дія Закону України «Про запобігання корупції», Іван Рязанцев був зобов`язаний до 24:00 06.08.2018 року подати до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, повідомлення про суттєві зміни у майновому стані шляхом заповнення форми повідомлення на офіційному веб-сайті НАЗК.  - зазначається у Постанові суду.

17 жовтня 2019 року  апеляційна скарга Івана Рязанцева на Постанову Кіровського районного суду м. Дніпропетровська була залишена без задоволення. 

Повʼязані особи

Рязанцев
Іван Михайлович
  • депутат Дніпропетровської обласної ради VII скликання, партія "ВО"Батьківщина"
  • Кількість справ: 1